Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Platnost
Počet
Celkem
Pokračovat v nákupu Přejít k placení  

Místo několika různých složenek zaplaťte odpady za celou rodinu jediným kliknutím.

Výhody

 bez chození na úřad nebo na poštu

 jednoduché placení za více lidí

 další dostupné služby z jediného městského účtu

Nejčastější otázky k placení místního poplatku za komunální odpad ve městě Brně přes tento e-shop

  • Jakýmkoliv poplatníkům, kteří jsou zvyklí provádět elektronické platby a chtějí využít tento způsob placení. 
  • Formulář, přes který platíte, vám umožňuje zadat libovolné množství poplatníků a následně za všechny zaplatit jednou platbou. Formulář také obsahuje větší množství informací o každém poplatníkovi, které mají napomoci úspěšnému zpracování platby, pokud by byl problém s rodným číslem jakožto hlavním identifikátorem. Formulář také pomáhá s výpočtem správné výše poměrné částky v případech, kdy je poplatková povinnost za kratší období než je celý rok.
  • Prvním krokem bude vytvoření účtu v e-shopu (platný e-mail a heslo). Pro placení místního poplatku za komunální odpad ve městě Brně není třeba vyplňovat žádné další osobní údaje. Ty můžete zadat až přímo do formuláře. Pokud si ovšem nějaké údaje vyplníte, pak se vám rovnou přenesou do formuláře a ušetří vám jejich vepisování. 
  • Systém je zabezpečen technologií na úrovni bankovních standardů. Nikdo jiný, než certifikovaná platební brána, nemá přístup ke zneužitelným údajům (číslo karty, platnost a kontrolní kód). 
  • Je to vlastně převod z účtu na účet, platí se však prostřednictvím rychlé platební brány kliknutím na tlačítko banky, kde máte účet. Kliknete na tlačítko své banky, přesměruje vás do internetového bankovnictví, po přihlášení najdete předvyplněné údaje a jen potvrdíte platbu. Zabezpečený způsob platby garantuje banka, nikdo jiný se k vašim údajům nedostane.
  • Veškeré podrobnější informace lze nalézt na stránkách Statutárního města Brna