0

Žádné produkty

0 Celkem

K placení

Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Platnost
Počet
Celkem
Pokračovat v nákupu Přejít k placení  

Spravujte svůj knihovní účet online.

Služby tohoto modulu jsou k dispozici pouze pro uživatele s účtem Logo Brno iD Brno iD full, tedy s ověřenými osobními údaji. Modul totiž mimo jiné umožňuje aktualizovat vaše údaje v knihovně podle ověřených údajů zde v e-shopu.

Výhody

 bez prodlení a chození na pobočky

 další služby Brno iD z jediného městského účtu

Nejčastější dotazy k propojení s Knihovnou Jiřího Mahena

  • Prozatím pro kohokoliv, kdo má v KJM čtenářský účet a chce si jej propojit se svým Brno id FULL účtem. Pokud chcete například napojit a spravovat i účty vašich dětí, využijte k tomu jejich závislé účty.
  • Po propojení účtů budete moci online sledovat stav vašeho kreditu v KJM, prodlužovat kdykoliv čtenářskou registraci či hradit vaše případné dluhy online.
  • V sekci "Napojit knihovní účet" budete muset zadat jako login číslo vašeho čtenářského průkazu a vaše knihovní heslo (obvykle prvních šest znaků vašeho rodného čísla). Pokud budou oba údaje správně a budou se shodovat vaše hlavní osobní údaje, tak dojde k napojení účtu. A hned poté se vám zobrazí nová sekce pro správu napojeného účtu.
  • Od 16. 9. 2019 bude možné přímo z Brno iD FULL účtu si založit nový čtenářský účet v Knihovně Jiřího Mahena. Jako čtenářský průkaž si zvolíte jeden z vašich eshopových nosičů (bankovních karet), které budou fungovat jako identifikátor úplně stejně, jako je tomu u elektronických šalinkaret.