Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Platnost
Počet
Celkem
Pokračovat v nákupu Přejít k placení  

Nejčastější otázky ohledně modulu sport

  • V e-shopu Brno ID lze prozatím zakoupit čipové hodinky pouze pro dospělou osobu. Pro děti či seniory zakoupíte čipové hodinky na pokladně, kteréhokoliv sportoviště společnosti STAREZ – SPORT, a.s. Prodej těchto typů čipových hodinek je omezen z důvodu nutnosti prokázat nárok na slevu, tj. věk dítěte (do 14-let včetně) nebo věk 65+.
  • Doba platnosti čipových hodinek je stanovena na 2 roky od posledního použití na střediscích společnosti STAREZ - SPORT, a.s.
  • V běžných případech v podstatě okamžitě po úspěšném zaplacení. Pokud by nebyl připsán do 24 hodin, obraťte se případně na Zákaznickou podporu e-shopu.
  • Čipové hodinky lze využít na celkem sedmi sportovištích. Jsou to: Aquapark Kohoutovice, Městský plavecký stadion Lužánky, Lázně Rašínova, Bazén Ponávka, Bruslení za Lužánkami, Koupaliště Riviéra a Koupaliště Zábrdovice.
  • Vstupy do bazénu, sauny, wellness, posilovny, solária a kluziště. Mimo to lze hradit i útratu za občerstvení nebo zakoupené zboží na sportovištích Aquapark Kohoutovice, Městském plaveckém stadionu Lužánky, Bruslení za Lužánkami a ve stánku Kaskády na koupališti Riviéra.
  • Ano, čipové hodinky pro dospělé osoby jsou přenosné. To znamená, že je můžete půjčit komukoliv a daná osoba je může využívat místo vás. Na pokladně lze platit čipovými hodinkami i za vstup více osob najednou. Každá další osoba pak na pokladně obdrží vlastní hodinky pro uzamčení skříňky, které při odchodu opět vrací zpět na pokladně (platí jen na některých sportovištích).