Produkt byl úspěšně přidán do vašeho nákupního košíku
Platnost
Počet
Celkem
Pokračovat v nákupu Přejít k placení 

Řešte Rezidentní parkování v Brně online.

Můžete si online založit či napojit parkovací účet v rámci města Brna a mít do něj přístup.

Zjistit více
  1. 01

Časté dotazy

Získejte rychlé a jasné odpovědi na nejčastější otázky

Nejčastější dotazy k propojení se systémem rezidentního parkování v Brně

  • Pro ty, kteří mají Brno iD full a chtějí si založit osobní účet v systému rezidentního parkování z domova, aniž by kvůli tomu museli chodit na úřad. Do úspěšně založeného parkovacího účtu se lze z Brno iD napřímo přihlašovat bez nutnosti zadávat login či heslo.
  • Ti, kteří již osobní stránky uživatele v systému rezidentního parkování v Brně mají, si jej mohou s Brno ID propojit (postup je stejný jako u zakládání účtu). Pro úspěšné propojení se musí shodovat login (email) a osobní údaje na obou stranách. Díky propojení se můžete do osobních stránek uživatele přihlašovat přímo z Brno iD bez nutnosti zadávat další login či heslo.
  • Osobní stránky uživatele jsou elektronický účet, přes který je možné vyřídit parkovací oprávnění elektronicky. Prostřednictvím tohoto účtu pak může např. rezident udělovat parkovací oprávnění svým návštěvám. Na volné hodiny pro návštěvy má nárok každý rezident bez ohledu na věk či vlastnictví automobilu. Podrobný návod na používání OSU naleznete zde.
  • Přestože nemáte auto, můžete pomocí osobních stránek uživatele (OSU viz výše) zažádat o volné hodiny pro návštěvy, které můžete přes tyto stránky udělovat např. řemeslníkům či rodině, když Vás přijede navštívit. Pokud Vaše rezidentní oblast spadá do zóny A nebo v zóny B, máte nárok na 200 hodin ročně zdarma a je možné si jednou ročně 100 hodin za 100 Kč dokoupit. V zóně C je to pak 100 hodin ročně zdarma a dalších 50 hodin lze jednou za rok dokoupit za 100 Kč.