Produkt byl úspěšně přidán do vašeho nákupního košíku
Platnost
Počet
Celkem
Pokračovat v nákupu Přejít k placení 

Pořizujte produkty Turistického informačního centra online.

Pořizujte si různé varianty turistické karty BRNOPAS online.

Zjistit více
  1. 01

Časté dotazy

Získejte rychlé a jasné odpovědi na nejčastější otázky

Nejčastější dotazy k turistické kartě BRNOPAS

Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky, máte-li jinou, pište prosím na info@ticbrno.cz

  • BRNOPAS je turistická karta plná výhod, která vás provede Brnem a jižní Moravou a doporučí zajímavá místa i aktuální události. Navíc vám zajistí vstupy ZDARMA a výrazné slevy na vstupném.
  • Každému, kdo se chystá do Brna na návštěvu a nechce minout nic zajímavého. A také každému, kdo chce ušetřit, takže třeba i Brňákům.
  • BRNOPAS v sobě přehledně sdružuje pravidelně aktualizovanou nabídku řady institucí. Získáte vstupy zdarma, zejména do 5 TOP míst v Brně (na hrad Špilberk, na věž katedrály sv. Petra a Pavla, do Kostnice u sv. Jakuba, na věž Staré radnice a do Zoo Brno), výhodné slevy a s BRNOPASEM na tři dny i plavbu lodí zdarma (v době lodní sezóny).
  • BRNOPAS je schopný se přizpůsobit vašim potřebám a délce pobytu. Na výběr jsou varianty od jednoho do tří dnů pro dospělé i děti. BRNOPAS platí vždy celý kalendářní den podle zvolené platnosti. Každou variantu BRNOPASu je možné koupit i se vstupenkou do vily Tugendhat, při nákupu stačí zvolit variantu BRNOPAS se vstupenkou do vily Tugendhat.
  • Možnost nákupu je buď online zde v e-shopu nebo na prodejních místech, kterými jsou infocentra TIC BRNO: na Radnické 8, na hlavním nádraží – Nádražní 1 a na Panenské 1, zapojené hotely a mimo Brno je možné zakoupit BRNOPAS na zámku v Mikulově, kde můžete hned využít slevu na vstup do zámku a do blízkého Archeoparku v Pavlově a dále pokračovat do Brna.
  • Ano, pokud si vyberete variantu BRNOPAS se vstupenkou do vily Tugendhat, součástí je vstupenka na rozšířený okruh – prohlídku vily i s technickým zázemím, která trvá 90 minut a je v hodnotě 400 Kč pro dospělou osobu a 250 Kč pro dítě do 15 let. Vstupenku koupíte online nebo na prodejních místech, nejdříve však 7 dní před daným termínem. Po zaplacení obdržíte BRNOPAS ve formě QR kódu a vstupenku do vily Tugendhat. Kapacita BRNOPASů se vstupenkou do vily je omezena.
  • BRNOPAS obdržíte jako QR kód, který vám bude buď zaslán e-mailem, nebo v infocentru vytištěn. K němu na infocentrech TIC BRNO obdržíte tištěnou brožurku BRNOPAS, oficiálního městského průvodce v hodnotě 100 Kč a pohlednici Brna.
  • S turistickou kartou BRNOPAS můžete ušetřit až 1270 Kč.
  • Děti do 6 let mají ve většině institucích vstup zdarma i bez BRNOPASu. Ale pokud se v jednom dni chystáte navštívit Vědecké centrum VIDA (běžné vstupné pro dítě od 3 let 150 Kč) a Zoo Brno (běžné vstupné pro dítě od 3 let 120 Kč), vyplatí se koupit pro dítě BRNOPAS na 1 den za 220 Kč, kde máte vstupy do těchto i několika dalších objektů zdarma.

Užitečné odkazy