Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Platnost
Počet
Celkem

Památky, kultura, sport, jízdenky na městskou hromadnou dopravu. Vše na jedné kartě. Výhodně a online.

Výhody

 vstupy zdarma a zajímavé slevy

 možnost přikoupení jízdenky MHD

 ucelené informace o Brně

Nejčastější otázky k turistické kartě BRNOPAS

  • BRNOPAS je turistická karta plná výhod, která vás provede Brnem a doporučí zajímavá místa i aktuální události. Navíc vám zajistí výrazné slevy na vstupném.
  • Každému, kdo se chystá do Brna na návštěvu, nebo v Brně už je a nechce minout nic zajímavého. A také každému, kdo chce ušetřit.
  • BRNOPAS v sobě přehledně sdružuje pravidelně aktualizovanou nabídku řady institucí a také poskytuje prostor pro tipy na akce. Kromě tohoto přehledu s ním získáte hlavně vstupy zdarma a výhodné slevy.
  • BRNOPAS je schopný se přizpůsobit vašim potřebám a délce pobytu. Na výběr je varianta v délce trvání jednoho až tří dnů. Jednodenní funguje v režimu hodin, lze si u ní tedy zvolit hodinu zahájení a ukončení platnosti. Vícedenní pak platí na konkrétní celé dny. Současně je možné přiobjednat si také jízdenku MHD.
  • BRNOPAS si můžete koupit online v tomto modulu z pohodlí domova nebo až přímo v Brně. Při nákupu online a zaplacení převodem bude nosičem BRNOPAS vaše osobní platební karta. V Brně stačí navštívit libovolné infocentrum a personál vám všechny následující kroky a možnosti vysvětlí.
  • Nabídka je aktualizována zhruba každého čtvrt roku. Tu aktuální naleznete v brožurkách v infocentrech a spolupracujících insitucích v Brně. Všechny potřebné informace včetně tipů na akce jsou dostupné také na portálu Go To Brno