Produkt byl úspěšně přidán do vašeho nákupního košíku
Platnost
Počet
Celkem
Pokračovat v nákupu Přejít k placení 

Přání – Podpoř svůj strom!

Zde je možné zakoupit speciální přání pro členy rodiny, kamarády, kohokoliv dalšího nebo přímo pro strom veřejné zeleně. Zakoupením přání můžete někomu udělat radost a zároveň podpoříte péči ze strany Veřejné zeleně města Brna. Na výběr jsou přání pro více než 130 mladých stromků z posledních výsadeb i pro vybrané památné stromy, které jsou blíže určeny názvem plochy parku a přesné umístění si najdete na MAPĚ.
Minimální částka je 100 Kč, kdy se stanete „přispěvatelem“ na péči o strom. Od částky 500 Kč získáte titul „adoptivního rodiče“ vybraného stromu a pokud k tomu dáte souhlas, budete uveden po dobu jednoho roku jako adoptivní rodič na MAPĚ. Pro jeden strom může být víc podporovatelů či adoptivních rodičů. Po výběru stromu, vyplnění textu a zaplacení Vám přijde PDF přání do Vašeho e-mailu. Následně ho můžete přeposlat tomu, komu je určeno. Další možností je poslat přání přímo danému stromu. Jak bude takové přání vypadat naleznete ZDE.


Pokud zatím nemáte vybraný strom, využijte prosím prvně odkaz na jejich přehled na stránkách města a vyberte si jeden konkrétní strom na MAPĚ.