0

Žádné produkty

0 Celkem

K placení

Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Platnost
Počet
Celkem
Pokračovat v nákupu Přejít k placení  

Vyhrajte vánoční dárek od Brno iD

Vánoce se blíží a město Brno pro vás připravilo tradiční online vánoční akci. Vyhrát můžete dárkový poukaz na některou ze služeb spojených právě s Brnem. Co je třeba pro výhru udělat?

Pravidla vánoční soutěže:
1. Do 18. 12. 2022 máte možnost zapojit se do vánoční akce
2. Je třeba, abyste měli nebo si zařídili typ účtu  Brno iD Logo Brno iDfull, tedy účet s ověřenými údaji
3. Do akce se jednoduše zapojíte kliknutím na jedno z níže zobrazených tlačítek. U každého typu výhry budeme losovat ze všech zapojených, u vámi zvoleného typu bude vaše šance na výhru dvojnásobná.

Klikněte na jeden z obrázků:

Do středy 21. prosince 2022 se náhodně vyberou šťastlivci, kteří následně budou informováni a obdrží emailem dárkový poukaz na získanou výhru.

Doplňující informace k výhrám: lze získat poukaz na rodinou zpáteční lodní jízdenku z Bystrce do Veverské Bítýšky. Dále lze získat poukaz v ceně 1000 Kč na služby společnosti STAREZ - SPORT a ve stejné ceně i poukaz na služby organizace Sportovní a rekreační areál Kraví hora p.o či kredit na služby Muzea města Brna. Také lze získat poukaz na rodinnou vstupenku do Zoo Brno, dárkový poukaz na roční šalinkartu na zóny 100+101 v ceně dle vaší aktuální slevové kategorie, či balíček poukazů na vstupy do Hvězdárny Brno. Pro každý typ výše uvedené výhry se budou losovat tři výherci.