Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Platnost
Počet
Celkem
Pokračovat v nákupu Přejít k placení  

Hlasování o hodnotitelích dotací v oblasti kultury

Zde můžete hlasovat a vybrat vždy jednoho člena hodnotících komisí pro poskytování dotací v oblasti kultury v devíti různých oblastech (v každé oblasti lze udělit pouze jeden hlas). Vybraní hodnotitelé budou odborně posuzovat žádosti o dotace v oblasti kultury na následující dva roky, tedy 2021 a 2022.

Hodnotící komise v uvedených oblastech kultury mají celkem pět členů. Jednoho člena vybere veřejnost, jednoho doporučí Odbor kultury MMB, jeden bude vybrán z akademického prostředí vysokých škol a dva členové budou vybráni z řad Komise kulturní Rady města Brna nebo na základě jejího doporučení. Hodnotící komise jmenuje Rada města Brna, funkční období členů hodnoticích komisí je dvouleté.

Systém výběru hodnotitelů a toto hlasování schválila Rada města Brna na své schůzi č. R8/066 konané dne 20. 2. 2020.

Hlasování je dostupné pouze pro uživatele s ověřeným účtem Brno iD full starších 18 let s trvalým pobytem v Brně. Hlasovat lze od 15. 5. 2020 do 15. 6. 2020. Svůj výběr můžete po dobu hlasování kdykoliv změnit.

O kandidátech lze hlasovat v těchto oblastech (kliknutím vyberte):

Kandidáti v jednotlivých kategoriích jsou uveřejněni na základě jejich souhlasu a nominace veřejností, která probíhala v termínu od 1. 4. 2020 do 30. 4. 2020. Pořadí zobrazení kandidátů uvnitř každé kategorie bylo vylosováno. Hlasování končí dne 15. 6. 2020.