0

Žádné produkty

0 Celkem

K placení

Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Platnost
Počet
Celkem
Pokračovat v nákupu Přejít k placení  

Permanentky do Zoo Brno

Zde je možné zakoupit jednorázové permanentky do Zoo Brno. Po zaplacení obdržíte do emailu vstupenku či vstupenky v podobě QR kódu (jako PDF soubor, dostupný kdykoliv i v sekci 'Moje Zoo produkty'), kterým se prokážete u vstupu.

Všechny permanentky mají platnost 1 rok od data zakoupení.

5x a 10x vstupové lístky jsou přenosné ve formě čárového kódu, zatímco neomezená roční permanetka je vázána na konkrétního návštěvníka, který si ji zakoupil a má Logo Brno iD Brno iD full, nelze je využít pro jinou osobu a je vázána na nosič (bezkontaktní bankovní kartu atd.)

V zimním období se QR kódy elektronických vstupenek, permanentek a dárkových poukazů z eshopu budou načítat na pokladnách vstupních míst.

Z technických důvodů není možné k více-vstupovým produktům připojit vstup pro psa či kočárek. V případě takové potřeby pořiďte tyto produkty u vstupu do zoo.

Roční permanentky vázané na bankovní kartu jakožto nosič fungují stejně jako elektronické šalinkarty. Jsou dostupné jen pro ověřené full účty. Na pokladnách vstupních míst vám načtou vaši kartu tokenizační bankovní čtečkou navázanou na vstupní aplikaci (tedy úplně stejně jako revizor v MHD) a zobrazí se jim vaše roční permanentka a související osobní údaje. V této formě tak už nepotřebujete dodávat průkazovou fotografii.

Zvolte typ permanentky:

5 vstupů maximálně 1× denně

Jaký typ permanentky chcete:
Běžná
Zlevněná
Rodinná

10 vstupů maximálně 1× denně

Jaký typ permanentky chcete:
Běžná
Zlevněná
Rodinná

1 rok, nepřenosná neomezený počet vstupů

Tyto permanentky mohou nakupovat pouze přihlášení zákazníci s ověřeným účtem Brno iD.
Běžná
Zlevněná
Rodinná
Zakoupením těchto vstupenek souhlasíte s návštěvním řádem.
Informace o otevírací době