Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Platnost
Počet
Celkem
Pokračovat v nákupu Přejít k placení  

Velikonoční dárek

Snažíme se, aby pro vás Brno bylo nejlepší město pod hvězdami. Provozujeme pro vás projekt Brno iD – jediný účet na online služby města, díky kterému se stane váš život v Brně zase o trochu lehčí a pohodovější.

Město Brno vám nabízí šanci získat velikonoční dárek. Všichni, kdo již mají nebo si zřídí plnou registraci Brno iD Logo Brno iDfull, mají šanci získat kromě velikonoční pohody i užitečný dárek – rozdáváme šalinkarty zdarma!*

* rozdají se tři základní roční šalinkarty (zákazníkům v kategorii základní), dále tři snížené šalinkarty (zákazníci z kategorií 10-15 let, mládež a studenti) a tři důchodcovské (zákazníci v kategorii starobní důchodce, invalidní důchodce 3.stupně a osoby 65-70 let). Pokud daný zákazník už má aktuálně platnou šalinkartu, nastaví se platnost nově získané až po jejím konci. V akci získanou šalinkartu nelze vrátit. Akce je dostupná pro osoby s alespoň 10 a méně než 70 roky (tedy nemají jízdné zdarma).

Akce má stanovený konec na 22. dubna 2019 (včetně).

V úterý 23. dubna 2019 náhodně vybereme 9 šťastlivců, kteří budou informováni emailem a následně s nimi bude dořešeno přidělení šalinkarty zdarma.