Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Platnost
Počet
Celkem
Pokračovat v nákupu Přejít k placení  

Anketa o názvu společenského sálu Bzenecká

Městská část Brno-Vinohrady vybudovala nový společenský sál v objektu Bzenecká 23. Sál slouží především ke společenským a kulturním akcím, jak pro obyvatele Vinohrad, tak i pro občany celého města Brna.

Společenský sál nemá dosud žádné ustálené pojmenování, a proto se městská část rozhodla uspořádat anketu o dvou kolech, ve které dojde v první části k nominacím a o nejlepších návrzích se bude hlasovat v druhém, rozhodujícím, kole. V prvním kole bylo možné hlasovat až pro tři názvy, v druhém kole bylo možné hlasovat pouze pro jednu z šesti finálových variant.

Do druhého kola se dostaly tři nejlepší návrhy, další tři 'horké tipy' vybrala na svém zasedání Kulturní komise Rady městské části Brno-Vinohrady. Finální výsledky hlasování budou předloženy jako podklad k rozhodnutí Zastupitelstvu městské části Brno-Vinohrady, které o výsledném názvu rozhodne na svém zasedání v prosinci.

Anketa o názvu společenského sálu byla dostupná pouze pro uživatele s ověřeným účtem Brno iD full starších 15 let s trvalým pobytem v Brně. Výsledky ankety jsou sčítány zvlášť za obyvatele MČ Brno-Vinohrady a za zbytek města Brna.
Od 1.9. do 30.9. zde šlo navrhnout nové nebo hlasovat pro vámi preferovaná jména pro společenský sál na ulici Bzenecká. Od 15.10. se zde bylo možné zúčastnit konečného výběru jména sálu.
Finálové názvy k výběru byly:
Společenský sál Pálava  (49)
Společenský sál Bzenecká  (15)
Společenský sál Bzenda  (6)
Společenský sál Hamburk  (47)
Společenský sál Akátky  (13)
Společenský sál Hrozen  (9)

Hlasování skončilo dne 15. 11. 2020.