Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Platnost
Počet
Celkem
Pokračovat v nákupu Přejít k placení  

Anketa o názvu společenského sálu Bzenecká

Městská část Brno-Vinohrady vybudovala nový společenský sál v objektu Bzenecká 23. Sál slouží především ke společenským a kulturním akcím, jak pro obyvatele Vinohrad, tak i pro občany celého města Brna.

Společenský sál nemá dosud žádné ustálené pojmenování, a proto se městská část rozhodla uspořádat anketu o dvou kolech, ve které dojde v první části k nominacím a o devíti nejlepších návrzích se bude hlasovat v druhém, rozhodujícím, kole. V prvním kole je možné hlasovat až pro tři názvy, v druhém kole je možné hlasovat pouze pro jednu z finálových variant.

Výběr nejlepších variant s největším počtem hlasů provede po prvním kole Kulturní komise Rady městské části Brno-Vinohrady. Finální výsledky hlasování budou předloženy jako podklad k rozhodnutí Zastupitelstvu městské části Brno-Vinohrady, které o výsledném názvu rozhodne na svém zasedání.

Anketa o názvu společenského sálu je dostupná pouze pro uživatele s ověřeným účtem Brno iD full starších 15 let s trvalým pobytem v Brně. Výsledky ankety budou sčítány zvlášť za obyvatele MČ Brno-Vinohrady a za zbytek města Brna.

Jak by jste chtěli, aby se jmenoval společenský sál na ulici Bzenecká?

(navrhnutí spotřebuje jeden z vašich tří hlasů, a návrh poté nelze změnit ani zrušit)

nebo podpořte některé z již navržených jmen:

Za jménem je v závorce uveden aktuální stav podpory návrhu. Kliknutím na vybrané jméno jej podpoříte, kliknutím na vámi podpořené jména (obarvené žlutě) vaši podporu odeberete.

Fáze navrhování názvu končí dne 30. 9. 2020